טלפון: 052-8545022 | מייל: hilawm@gmail.com

נסיעה לדמנהור

דמנהור, השוכנת בצפון איטליה למרגלות האלפים, היא מקום קסום, בו הוקמה קהילה נפלאה שדוגלת בשילוב של אמנות ופילוסופיה רוחנית מיוחדת. הם בנו את המקדש התת קרקעי הגדול בעולם נחשב לפלא עולם ובו שמונה אולמות ענקיים מלא ביצירות אמנות מרהיבות. בדמנהור מאמינים בכוחה של האמנות ליצור שינוי וריפוי והמקום עשיר ביצירה המחוברת לסמלים עתיקים ומקורות השראה. המקום עשיר באנרגיה ייחודית למדיטציה ויצירה, בדיוק השילוב המושלם לטיול של היומן הוויזואלי.

למרגלות הרי האלפים של צפון-איטליה בקהילת דמנהור הרוחנית, שחבריה מאמינים באמנות ככלי לשינוי, אנחנו מציעים לכם מסע קסום של עבודה עוצמתית ומעצימה קבוצתית ואישית במקדש האדם המופלא, ביער המקודש ועוד חוויות ייחודיות למקום ולמסע הבוטיקי שלנו.

מסע רוחני מעמיק למקדשים של קהילת דמנהור בהם נעבור תהליכי מדיטציה ותקשור מודרכים ומונחים ע"י הילה שיהפכו את החוויה המופלאה לחוויה בלתי נשכחת בעוצמתה ובאיכות שמביאה לחיי היום יום.

מתאים לאנשים שעושים דרך רוחנית (בכל תחום שהוא) הרוצים לחוות את עוצמת דמנהור ולהרגיש גם את עוצמתם.

המסע משלב את הרוחניות של קהילת דמנהור ואת ההדרכה הגבוהה ע"י מדיטציות ותקשור (בעברית און לין – ע"י הילה). את התהליכים נעבור במקדש ובהיכלים השונים, נשלב גם את העוצמה של הגונג, נעשה מסעות בזמנים, נתחבר ליופי, לנושאים השונים החדרים ועוד חוויות שהמילים לא יודעות לתאר. מה שנאמר ע"י משתתפי המסע הקודם זה שחווית התקשור במקדש הייתה הדבר המשמעותי והעוצמתי במסע .
לכן במסע שלנו נחווה את העומק של המקדש בתקשור כמה פעמים.

הנסיעות הבאות

[ecs-list-events cat='damanhur']

בירור פרטים

רוצים להצטרף למסע, לקבל פרטים נוספים או כל שאלה בקשר לדמנהור, אנה השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

ביקשתי עירסול ושירת הלב, ביקשתי את שאהבה נפשי, ביקשתי לפגוש בתוכי את עצמי. ובאו נשות דמנהור ויצרו מעגלים מעגלים של קבלה וחיוכים, חיבוק שאינו לוחץ, רק מאפשר. ורוחות הטבע פתחו שעריהן בפנינו ובא הגשם, טיהר ושתף את כל המיותר, הו מה צמאה נפשי לטוהר הזה, לזכות, והצלילות. וחיות היער קידמו את פנינו בשירת המלאכים, הפיות והגמדים, חדי הקרן. העצים מלאי הוד, קדמונים, כה שמחו לקראתנו, והיכלות דמנהור, פתחו את חדרי הלב הכמוסים. רטט של שמחה והתעוררות החל לפעום בי, הזכרות, געגוע הביתה! קהילת דמנהור פתחה שעריה בפנינו. התופים והשירה, הספירלות הצבעוניות ושירת ההודיה, הרמוניה עם יסודות הטבע וטבענו האלוהי, השמחה והריקוד, האומנות והפיסול, החושים מתעוררים, כמה יופי וחן.

דפנה

היום אני שמחה, היום אני מאושרת, רוקדת את ריקוד החיים שלי, רוקדת את עצמי- בריאה, עצמה, אוהבת, יוצרת את עצמי מחדש, ממלאה את עצמי באהבה ובחמלה.
עבורי זה היה זמן טוב לגלות את האני, עצמי שלי ולדעת שאני נמצאת כאן בשבילי בתוך היקום השופע.
נשים שלא הכרתי וגם אלה שאני מכירה בכל אחת מהן ראיתי את ההשתקפות שלי- את השמחה, הפחד, חוסר הביטחון, יכולת היצירה, התקשורת והתיקשור.
האגם הנפלא והמיוחד שהיינו הזכיר לי/לנו להסתכל פנימה אל תוך עצמינו, לראות את מי שאנחנו ומי שנמצא כאן עמנו.

רותי שניר

איך אפשר לסכם מסע מדהים שכזה?
אני מודה כל בוקר לעצמי על כך שאפשרתי לי לצאת למסע הזה ולכן הילה וצפרא, שיצרתן את ההזדמנות הזו והן על כך שהובלתן אותו בדרככן המיוחדת.
מסע מעצים, מכיל, רכבת הרים של רגשות וחוויות. תחושת היחד הייתה נפלאה, תחושת הכלה של האחת כלפי השנייה, הרמוניה כמעט מושלמת.
דמנהור לא הפסיקה להפתיע. נחשפנו ליופיו הבלתי יתואר של הטבע, ליופי עוצר הנשימה של פרי יצירתם של הדמנהורים.

גילת

אל המסע הזה הגעתי עם צורך חזק בחיפוש הכוחות הפנימיים שלי והמגע שלהם עם היקום. בעזרתך הילה התחלתי להרגיש אותם נענים לי, כבר בקורס הבסיס ואת גם שחיזקת אותי לצאת למסע.
עם הצורך הזה יצאתי למסע ואכן חוויתי אותם, עוטפים אותי ונושאים אותי למעלה. הצלחתי לגעת בהם, לגעת בי ביד מהססת, בעיניים פקוחות לרווחה ובפה פעור, לעמוד בקצה של יקום, בקצה של כוח ששאב אותי פנימה, לראות עד כמה הוא אין סופי, עצום וסוער ועוטף. חוויתי חוויות מעצימות ומטלטלות במהלך המסע שהולכים איתי בוודאי עוד הרבה זמן. כל זה הצטרף גם לקבוצת נשים מיוחדת שהיוו השראה עבורי ואת, שהכלת וליווית והדרכת והיית החוט המחבר בשבילי וצפרא שאי אפשר בלעדיה.
אלף תודות, שלכן באהבה והערכה גדולה.

דינה

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להשאר מעודכנים במידע על מסעות לדמנהור, קורסים חדשים, כתבות מהבלוג ועוד חדשות והפתעות? הרשמו לניוזלטר!