טלפון: 052-8545022 | מייל: hilawm@gmail.com

אודות הילה וקסלר

הילה וקסלר, מתקשרת מנוסה, מבוקשת ומקצועית, נשואה ואם לשלושה מתבגרים.

הילה קיבלה את "הצעת העבודה" לעסוק בתקשור כמקצוע וכדרך חיים לפני 16 שנים בדרך מאוד לא מקובלת, על ידי חבורה שלא הכירה ולא ידעה על קיומם, ולימים יהפכו לשותפיה ולחבריה הקרובים.
המילה "תקשור" היתה אז עדיין כזו שסימן שאלה גדול מתלווה אליה, מתקשרים היו אנשים משונים, "רוחנים" ולא מחוברים למציאות ובחנויות הספרים עוד לא נמצא ספר רוחני אחד בנושא. מאז השתנה העולם שלנו לבלי הכר. הילה הפכה למתקשרת מוכרת וידועה, שמה הולך לפניה, והיא נתבקשה על ידי ההדרכה להעביר את הידע שמצוי אצלם ואת דרך התקשור – בקורסים.

מורה שהיא "מזכירה", הילה מאמינה בכל ליבה שכולנו מתקשרים, מקטון ועד מבוגר. תפקידי להיות "מזכירה". "אני לא מלמדת שום דבר חדש, רק מובילה את האדם אל הידע הקיים בו. ואינני לבד, אני באה עם צוות. ההדרכה איתי, ולכל מפגש באה ההדרכה של בן השיח או "התלמיד". תארו לכם כמה צפוף הרוח אצלנו בקורסים".

"יש כאלה שהחיבור אצלם מהיר יותר, הם רואים ושומעים מיד, ויש כאלה שאצלם התהליך איטי, אך אינני מוותרת לעולם, וההדרכה על אחת כמה וכמה!! אני מתעקשת, וכשמישהו נפתח ומתחבר – זו שמחה". הילה אוהבת אנשים: "מי שעושה דרך, צומח ומשתנה – פותח לי את הלב. אין לי אינטרס מלבד הרצון שיהיה לאנשים טוב. מי שבא – ברוך הבא".

התקשור הפרטני והקורסים משלימים זה את זה. התקשור הוא כלי משנה חיים, אתה מבין באמת ולא כקלישאה, מה פירוש הדבר שאתה לא לבד. ניתנת לך היכולת להתייעץ עם אדם קרוב, שמכיר אותך לפני ולפנים (מדהים עד כמה…). אתה מרחיב את המודעות הפנימית ומעמיק את התובנות, השיח המשפחתי מתפתח ומתמלא תוכן חדש, אתה מתרוקן מהמיותר, זוכה להגשמה מהירה ומדוייקת של משאלותיך ומתפנה להרבה נתינה.

מי שבא אליה פעם אחת למפגש פרטני, ברוב המקרים יבוא שוב או יצטרף באיזשהו שלב לקורסים. הדברים שנאמרים בתקשור מהדהדים עוד זמן רב, מכיוון שאין זה מענה על שאלה אחת אלא שיחה בת כשעה בה מאירים המדריכים את תמונת החיים העכשוית בתוך רצף הזמן, (שחלקו לא נגיש לנו) מסבירים ומייעצים, עונים על שאלות אך לא מקבלים החלטות במקומנו ולא מנבאים עתידות. המשוב שהילה מקבלת בדרך כלל הוא: "כל כך הרבה טיפולים וסדנאות עברתי, ושעה אחת איתך עשתה לי סדר. קיבלתי תשובה. הבנתי".

הילה יקרה,
כל כך הרבה שמחה הכנסת לחיי. כל כך הרבה תקווה, כח ואמונה בעצמי וההרגשה שאני אף פעם לא לבד בעולם.
אני אסירת תודה לך על כך! על שפתחת בפניי עולמות מופלאים, מדריכים ומלאכים.
אני מאחלת לך ולמשפחתך את כל הטוב שבעולם.

מתגעגעת רבות אלייך ולמה שאת הבאת לחיי.
ואולי זה מן רגע כזה נחמד ונעים להגיד לך תודה.
תודה, הילה היקרה!!!
נשתמע וניפגש

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להשאר מעודכנים במידע על מסעות לדמנהור, קורסים חדשים, כתבות מהבלוג ועוד חדשות והפתעות? הרשמו לניוזלטר!